Snacks kategorier

Nu lanserar vi inte en, inte två, utan fyra nyheter till snackshyllan. Från krispiga ostbågar, till spröda ringar och crunchiga nötter.
Med vårt CSR-samarbete vill vi ta ett socialt ansvar som kan bidra och göra skillnad i samhället. Det har en tydlig koppling till vår värdegrund – att göra små stunder större.
Snacksbutiken i Filipstad är en oas av snacks. Här kan man bland annat köpa större delen av OLWs sortiment.
OLW cheez doodles® deluxe är är våra lyxigaste små ostbågar med sin alldeles egna prägel! Dessa deluxiösa bågar har mild och god smak av klassisk Västerbottensost® och en nypa svartpeppar.
OLW cheez doodles® Plant cheez™ är en god, vegansk medlem i OLW cheez-familjen! OLW cheez doodles® Plant cheez™ är spröda majsbågar med smak av ost som smälter i munnen, och är dessutom helt veganska. Utan ost, men ändå cheezy!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Nja, det kanske vi inte har, men när det gäller snacks är vi däremot experter. I vår FAQ har vi samlat de vanligaste frågor som folk undrar över. Vår FAQ är som en pratig granne – den har koll på allt och lite till, och ibland slinker det in en skröna eller två.
Vår webbplats placerar cookies (informationskapslar) på din enhet om du har godkänt det i webbläsarens inställningar.
Cookies används för förbättring av webbplatsen, analys och intressebaserad reklam.
Läs mer om Orklas behandling av personuppgifter, inklusive rätt till åtkomst.
© 2024 Orkla. All rights reserved